• Mini Penalta

• Dňa 7. mája 2024 sa žiaci 3.ročníkov zúčastnili na futbalovom turnaji Mini Penalta. Mini Penalta sa hrala na ZŠ Budatínska, pod záštitou Mestskej časti Petržalka a futbalovým klubom MŠK ISKRA Petržalka kde sa stretlo 9 škôl z celej Petržalky. Školu reprezentovali: Jakub Š., Erik S., Filip D., Peter B., Niko S., Matúš K., Tomáš M., Daniela R., Natália R., Lukáš B. Chlapcom aj dievčatám sa podarilo vybojovať krásne 4. miesto. Gratulujeme.

• Okresné kolo vo vybíjanej dievčat

• Dňa 2. a 3. mája 2024 na našej škole prebiehalo Okresné kolo vo vybíjanej dievčat. Školureprezentovali: Veronika D., Simonka A., Barbora T., Vivien O., Vanesa H., Sofia K., Lili P., Elizabet T.,Tamia T., Mia V., Ema R., Ema P., Lucia V. Dievčatá si vybojovali krásne 3. miesto. Gratulujeme.

• LETNÉ TÁBORY KELOLAND 2024

• Už viac ako 10 rokov sa úspešne venujeme organizovaniu letných táborov pre deti a radi by sme tento rok ponúkli túto možnosť aj Vašim zamestnancom a ich deťom v LETNÝCH TÁBOROCH KELOland 2024. Budeme veľmi radi, ak si pozriete našu ponuku a ďakujeme za Váš čas a záujem.

V ponuke nájdete:

POBYTOVÉ TÁBORY

POZRI POPIS POBYTOVÉ TU

DENNÉ TÁBORY

POZRI POPIS DENNÉ TÁBORY TU

ZAMESTNANCI MAJÚ MOŽNOSŤ VYUŽIŤ REKREAČNÝ POUKAZ OD SVOJHO ZAMESTNÁVATEĽA NA POBYTOVÉ TÁBORY V HODNOTE 275€.

BEZ PROBLÉMOV SI HO UPLATNIA U NÁS - V KELOLAND TÁBOROCH!

Podrobnejšie informácie nájdete na našej web stránke www.keloland.sk, alebo po kliknutí na odkazy v  texte, ktoré Vás presmerujú k DENNÝM alebo POBYTOVÝM táborom, kde nájdete aj stručný program každého tábora.

Všetky Vaše otázky radi zodpovieme aj na tel. čísle: +421 908 092 362

Tento rok organizujeme pobytové tábory KELOland v krásnom areáli Valčianskej DolinyAREÁL SNOWLAND

kde deťom ponúkame špičkové ubytovanie v hoteli

HOTEL HUMNO A DEER

YETILAND

Okrem krásneho ubytovania majú deti k dispozícii perfektný areál na športové hry, ktoré budú zaradené do programu tábora počas každého dňa v YETILANDE.

Okrem športových hier, ktoré sa uskutočnia v Yetilande každý deň, ponúkame deťom na rok 2024 dve tematiky tábora KELOland:

1. HIP-HOP TÁBOR POZRITE STRUČNÝ POPIS TU

2. DOBRODRUŽNÝ TÁBOR POZRITE STRUČNÝ POPIS TU

Viac informácií o táboroch nájdete na našej web stránke alebo kliknite na uvedené odkazy. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte a zavolajte nám.Veľmi radi Vám poskytneme ďalšie informácie na tel.č.:+421 908 092 362KLIKNITE A POZRITE NAŠU WEB STRÁNKU: www.keloland.sk

Cena za tábor je 350€ (8 dní) a 305€ (6 dní).

Nezabudnite prosím, že z tejto sumy uhradí zamestnávateľ 275€, ak si uplatníte rekreačný poukaz - takže cena pre Vás je len:

pri 8 dňovom tábore 75€pri 6 dňovom tábore 30€

Cena zahŕňa:

Ubytovanie

Strava 5x denne

Pitný režim

Tričko s logom

Paintball

Volejbalové ihriská

Inline

Yeti land

Bazény

Skákacie hrady

Trampolíny

Vodný svet

Zip line

Skákacia sieť

Tubingová šmýkala

Bobová dráha

Animačný program

Večerný program

V cene tábora je zahrnuté všetko okrem poistenia dieťaťa, ktoré riešia rodičia individuálne podľa potreby.

Objednávky táborov pre firmy prijímame do polky mája (12.05.2024)-kedy uzatvárame registrácie.

Deti môžete prihlásiť do niektorého zo 4 turnusov.Ak si vyberiete turnus a naplníte ho celý (počet miest je min. 50 detí a viac), zorganizujeme turnus len pre deti z Vašej firmy. (Prípadne môžete počet detí doplniť aj oslovením Vašich znamych a kamarátov Vašich detí.)

AKO BENEFIT PRE RODIČA KAŽDÉHO JEDNÉHO REGISTROVANÉHO DIEŤAŤA PONÚKAME :

Celodennú permanentku na lyžiarsku sezónu 2024/25 úplne ZADARMOZľavu na ubytovanie v penzióne DEER alebo HUMNO pre celú rodinu.

Budeme veľmi radi, ak si vyberiete náš TÁBOR KELOLAND. Veríme, že deťom pripravíme program, na ktorý budú dlho spomínať, a určite Vám budú za pobyt u nás vďačné :)

Vopred Vám ďakujeme za túto príležitosť a veríme, že sa v lete uvidíme... :)

Škola je len sprostredkovateľ informácie. Referencie o subjektoch si rodič získava sám.